Občni zbor

V soboto 19.2.2005, nas je v ranem jutru prebudil lep sončen dan. Vse poti so vodile v hotel Creino, kjer smo ob 10.00 uri pričeli z volilnim Občnim zborom MDSS Kranj.

V našo sredino so prišli tudi mnogi gostje, ki so se vljudno odzvali našemu vabilu. Tako je prišel predsednik ZDSSS G. But Brane, člana IO MDSS Ljubljana G. Dr. Šprohar Luj in G. Prof. Padežnik Stane. MDSS Koper je zastopal tajnik Šajn Drago in Furlan Tomaž.

Vsi gostje so tudi spregovorili in prinesli pozdrave iz njihovih sredin in povdarili, da je dosedanje sodelovanje obrodilo že veliko plodnih sadov. Občnega zbora se je udeležilo 83 naših članov in še veliko njihovih spremljevalcev. Občni zbor je kot predsednik delovnega predsedstva uspešno vodil Žakelj Anton. V sklopu Občnega zbora so potekale tudi volitve, na katerih smo izvolili novo sestavo organov MDSS Kranj. Občni zbor smo zaključili z skromnim kosilom, končal se je ob 13.30 uri.

Slike