Z likovno razstavo smo obeležili svetovni dan čebel

20. 5. 2023 je, na povabilo gospe Marije Pavlovšnik, pet likovnic, članic našega društva, v galeriji Farno kulturnega društva na Koroški Beli na ogled postavilo svoja najnovejša likovna dela s temo ČEBELA. S tem so počastile 20. maj svetovni dan čebel.

Prisotne sta nagovorila predsednica Farno kulturnega društva gospa Marija Palovšnik in tajnik Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj Darko Starič. Dogodek je popestril harmonikar Aleš Jakopič.

Ogledate si lahko tudi Power Point predstavitev SLIKARSKA_Razstava_Čebele (.pptx)

Več na spletni strani: facebook.com.

Zapisala: Natalija Žitnik Metaj
Foto: Matjaž Metaj