Srečanje planincev 2022 na Golteh

V nedeljo, 4.9.2022 se je osem naših članov udeležilo vsakoletnega srečanja slepih in slabovidnih planincev iz vseh medobčinskih društev, ki so ga letos organizirali v Savinjski regiji na Golteh.

Pohod je potekal po več planinah v lepi naravi in v sožitju s konji in kravami. Med drugimi so si ogledali tudi vhod v Ledeno jamo.

Udeležilo se ga je okrog sto pohodnikov, ki so se na koncu okrepčali v manjši nadomestni Mozirski koči. Ker je bilo lepo vreme, se je vse lahko dogajalo zunaj ob dobri hrani in zvokih harmonike.

Bilo je prijetno in veselo druženje nad tisoč metri.

Tekst in slike: Meri Tišler