Otvoritev slikarske razstave v Stari pošti

V sredo, 15.6.2022 se je v stopniščni galeriji Stare pošte v Kranju odprla razstava likovnih del petih slikark Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj. Nagovor obiskovalcem in otvoritev je izvedla gostiteljica gospa Barbara Gorjanc. V kratkem kulturnem programu so sodelovali nekateri člani mešanega pevskega zbora Musica viva Primskovo. Prisotne je pozdravil tudi podpredsednik MDSS Kranj Ivan Železnikar. Govornica je bila tudi Milka Jug, ki je pozdravila obiskovalce, predstavnika društva, pevski zbor, na kratko predstavila slikarke, se zahvalila obiskovalcem, MDSS Kranj in gostiteljici Stari pošti.

Na koncu so bili vsi obiskovalci povabljeni v panoramsko restavracijo na vrhu stavbe.

Razstava bo na ogled vse do 5. 9. 2022.

Tekst: Meri Tišler
Fotografije: Meri Tišler in Matjaž Metaj