Zbor članov 2022

V četrtek 24. Marca 2022 je v hotelu Creina v Kranju potekal redni letni Zbor članov našega društva. Na Zboru se je zbralo 48 članov in 40 njihovih spremljevalcev in gostov. Obiskali so nas: predsednik ZDSSS Matej Žnuderl, predsednica MDSS Celje Sanja Kos in podpredsednik društva civilnih invalidov vojn Gorenjske Anton Pirc. Zbor se je pričel ob 16:00 uri zaključil pa ob 17:10 uri.

Prisotni člani smo sprejeli 6 sklepov s katerimi smo potrdili poročila za preteklo leto in finančni načrt, ter plan dela za leto 2022.

Besedilo: Beno Virt
Fotografije: Marko Jeretina