1. krog zahodne regije v showodown-u

Zahodna regija bo kvalifikacije za državno prvenstvo v showdown-u izvedla v dveh krogih. 15.1.2022 se je v prostorih MDSS Ljubljana odvijal prvi krog med MDSS Ljubljana in MDSS Kranj.

Nastopilo je 8 igralcev, štirje iz vsakega društva. Kranjčani so se dobro borili in zasedli naslednja mesta:

• 2. mesto Sandi Novak
  • 3. mesto Janez Potočnik
  • 4. mesto Tomaž Podobnik
  • 6. mesto Marjan Požek

V ženski konkurenci nismo imeli svoje predstavnice. Tanja Oranič pa je, kot državna prvakinja, že avtomatsko uvrščena na državno prvenstvo, ki se bo odvijalo 7. in 8. 5. 2022.

Slika 1: Razigravanje po skupinah (na sliki za mizo levo Sandi Novak, desno Janez Potočnik, sodnik Nejc Jaklič, gledalca levo Tomaž Podobnik, desno Marjan Požek)

Avtor: Tanja Oranič