Volilni zbor članov

V torek 31. Avgusta 2021 je v prostorih Hotela Creina v Kranju potekal redni volilni Zbor članov Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj. Zbora se je udeležilo 44 članov in večspremljevalcev. Na Zboru članov je sodeloval tudi predsednik Zveze slepih Slovenije Matej Žnuderl. Prisotni člani smo obravnavali različna poročila za pretekli dve leti. Prav tako pa smo potrdili program in finančni načrt dela za tri leta. V okviru 6. Točke dnevnega reda smo izvolili tudi nove organe društva.

Besedilo: Beno Virt
Fotografije: Marko Jeretina