Zbor članov

V četrtek, dne 22. Marca 2018 je v hotelu Creina potekal redni letni zbor članov Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj. Na zboru je sodelovalo 57 članov in članic. Kot v preteklih letih so nas tudi letos obiskali predsednik ZDSSS Matej Žnuderl, predsednika MDSS Koper in Ptuj, Safet Baltič in Janez Solina ter predsednik Društva civilnih invalidov vojn Gorenjske Ciril Podjed.

Članice in člani so potrdili vsa poročila za preteklo leto in sprejeli plan dela in finančni načrt za leto 2018.

Zbor članov se je zaključil ob 17:15 uri.

Besedilo: Beno Virt Slike: Marko Jeretina