Zaključili smo uspešno sezono

V torek, 10. oktobra 2017  je v klubskih prostorih našega društva v Škofji Loki potekal zaključek športne sezone 2017. Zaključka se je udeležilo 35 članic, članov in njihovih spremljevalcev. Prisotni člani so v letošnjem letu sodelovali v različnih športnih panogah kot so: stezno in vrtno kegljanje, plavanje, pikado, šah, showdown in pohodništvo.

V letošnjem letu so naši člani dosegli tudi mednarodno odmevne rezultate na šahovski olimpijadi na Ohridu, na Evropskem prvenstvu v steznem kegljanju v Apatinu in Svetovnem prvenstvu v showdownu na Švedskem.

Na krajši slovesnosti je predsednik društva Emil Muri članom podelil kolajne za prve tri uvrstitve v vrtnem kegljanju in Showdownu.

Fotografije in besedilo: Beno Virt