Srečanje članstva na Okroglem

Na Okroglem pri Kranju je potekalo tradicionalno srečanje članstva in svojcev Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Kranj. Na srečanju je sodelovalo več kot 200 udeležencev. Srečanja so se udeležili tudi člani iz več društev: Koper, Nova Gorica, Celje, Maribor in Ljubljana. Poleg omenjenih nas je obiskala tudi delegacija Udruge slijepih Istarske županije Pula. Na srečanju smo izvedli tudi srečelov, izkupiček katerega bomo namenili sofinanciranju nakupa tehničnih pripomočkov za slepe in slabovidne osebe.

Besedilo: Beno Virt
Slike: Marko Jeretina.