Minil je še en letni zbor članov

Člani in članice MDSS Kranj so se v četrtek, 13. 3. 2014, udeležili letnega zbora članov, ki je potekal v prostorih Restavracije Reina. Po izvolitvi delovnih teles je delovno predsedstvo, tokrat pod vodstvom Jožefa Gregorca, začelo s svojim delom. Sprejemu letnih poročil za leto 2013 in predstavitvi programa dela za letošnje leto, ki jih je predstavil tajnik društva, so sledile volitve novega člana nadzornega odbora. Prosto mesto v odboru je zasedel Matevž Dagarin. Uradnemu delu so sledili večerja, druženje s prijatelji in znanci ter seveda odhod domov.

Besedilo: Luka Pavlin
Slike: Marko Jeretina