Svetovno prvenstvo v steznem kegljanju za slepe in slabovidne

Od 29. maja do 1. junija 2011 je v Sarajevu, Bosna in Hercegovina potekalo svetovno prvensto v steznem kegljanju za slepe in slabovidne posameznike/ce. Na prvenstvu sta sodelovala dva naša člana. Marjan Žalar, ki je v KAT. B3 postal svetovni prvak in Jože Lampe, ki je v KAT. B3 zasedel končno 15. mesto. Na prvenstvu je sodelovalo 108 tekmovalcev in tekmovalk, kar Marjanovemu uspehu daje še dodatno težo.

Glede na to obema iskreno čestitamo in jima v prihodnje želimo še veliko uspehov.

Slike: Franci Pirc
Zapisal: Beno Virt