Likovna kolonija in Kulturniški vikend OKROGLO 1. 10. – 4. 10. 2020

Kulturniškega vikenda so se udeležile tri članice MDSS Kranj in sicer slikarske kolonije pod mentorstvom akademskega slikarja, grafika in oblikovalca Lucijana Bratuša. Dogajanje je bilo pestro, poučno in ustvarjalno. Nastalo je več slikarskih del, od katerih je vsak udeleženec pustil eno sliko organizatorju ZDSS Slovenije. Iz drugih Medobčinskih društev je bila prisotna le ena slikarka iz MDSS Novo Mesto.

Ob zaključku Kulturniškega vikenda je med drugim prejela zasluženo priznanje tudi dolgoletna mentorica slikark MDSS Kranj, Marjeta Žohar.

Zapisala: Meri Tišler
Fotografije: Meri Tišler, Lucijan Bratuš