Pregledna razstava »MUTUNK«

V petek, 6. 12. 2019 ob 18.00 je bila otvoritev pregledne razstave projekta »MUTUNK« (Moja Ustvarjalnost Tvoja Ustvarjalnost Naša Kultura) v lepi Pop-up galeriji na Mestnem trgu 39 v Škofji Loki. S svojimi deli so se predstavili ustvarjalci in ustvarjalke na različnih umetniških področjih (slikarstvo, strip,oblikovanje tradicionalnih izdelkov, kiparstvo …). Sodelovale smo tudi članice MDSS Kranj: Jana Kus, Ana Šter, Meri Tišler, Natalija Žitnik Metaj in Milka Jug.

Otvoritve se je udeležilo veliko ljudi, saj je bila zelo zanimiva in raznolika. Po kratkem nagovoru se je koordinator projekta Žiga Srebot Jelovšek zahvalil vsem, ki so kakorkoli prispevali k izvedbi projekta in razstavljalcem ter nas povabil k ogledu filma »MUTUNK – Portreti umetnikov«. Film bo kmalu na ogled tudi na You-Tube kanalu. Sledila je še radijska igra »Fajercajg«.

Razstavo si lahko ogledate do 20. 12. 2019.

Tekst in fotografije: Meri Tišler
Fotografije: Natalija Žitnik Metaj