Bili smo na Kaninu

V četrtek, 5. septembra 2019 je Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica organiziralo 49. Srečanje slepih in slabovidnih planincev Slovenije na Kaninu. Iz našega društva je sodelovalo 13 članov s spremljevalci.

Glede na to, da je Kanin zelo atraktivna lokacija smo se nanj z vzpenjačo podali polni optimizma in pričakovanj. Naša pričakovanja pa nas niso razočarala. Imeli smo jasno vreme in lep topel poletni dan.

Ob koncu dneva smo se domov vrnili polni novih vtisov in spoznanj o tem našem edinem visokogorskem smučišču.

Zapisal: Beno Virt
Fotografije: Marko Prosenc in Jože Jošt