Dva pohoda pohodniške sekcije

Pohodniška sekcija pri MDSS Kranj je tudi v letu 2018 dejavna. Pripravili in izvedli smo dva pohoda in sicer 15. junija 2018 pohod na štajerski konec, Galerija ob meji v kraju Jurij ob Pesnici. Posebnost pohoda je bil zvočno voden zapis poti po kateri smo hodili. Pohoda se je udeležilo 6 naših članov in članic.

Drugi pohod pa je bil na srečanju planincev in pohodnikov vseh MDSS-jev v organizaciji Zveze slepih in slabovidnih Slovenije, katero je bilo na Cerju na novogoriškem koncu dne, 29. septembra2018. Pohoda se je udeležilo 8 naših članov in članic.

Pripravil: Rajko Kopač