Planinsko pohodna sekcija ne miruje

Pohodniki smo tudi v jesenskem času aktivni. Tako smo se udeležili planinskega srečanja vseh MDSS-jev Slovenije 2. septembra na Smuku pri Semiču, 8 septembra pa smo se podali na pohod po tematski poti na Jezerskem, na katerem nas je vodila Lucija Muri, predstavnica TIC-a Jezersko. Med pohodom nam je opisala zgodovino in današnje življenje Jezerskega. Pohod je lepo uspel, vsi pa smo se strinjali, da se bomo na pohodih ki bodo vodeni še srečevali. Pohoda se je udeležilo 7 članov in članic našega društva.

Slike in besedilo: Rajko Kopač