Ohladili smo se v morju

V torek, 22. avgusta 2017 se je 56 članov našega društva s spremljevalci odpravilo na kopalno ekskurzijo v Izolo. V Izolo smo prispeli malo pred deseto uro. Peš smo se odpravili do našega doma, kjer smo se lahko osvežili in popili kavico. Potem smo se odpravili na našo lepo urejeno plažo, kjer pa nas je čakalo presenečenje v obliki hladnega morja. Voda je namreč imela le 21 stopinj. Kljub temu, pa smo v vodi zaplavali in se tako malce zrekreirali pred kosilom. V popoldanskem času smo na vrtu doma imeli tudi ribiški piknik z dobrotami morskih globin. Na pikniku nas je obiskal tudi predsednik Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Koper Safet Baltić.

Vsega je enkrat konec in tudi naša kopalna ekskurzija se je zaključila. Polni vtisov smo se odpravili proti domu, kamor smo prispeli okoli 22:00 ure.

Slike in besedilo: Beno Virt