Kranjsko in ljubljansko društvo sta letos združili moči

Člani in članice medobčinskih društev slepih in slabovidnih iz Kranja in Ljubljane so se skupaj s spremljevalci zbrali na Okroglem pri Kranju, kjer je v soboto, 7. 6. 2014, v organizaciji omenjenih društev potekalo družabno srečanje. Pozdravnima nagovoroma obeh predsednikov društev je sledilo kosilo, nato pa druženje s prijatelji. Člani so se lahko zavrteli ob zvokih žive glasbe, za katero je letos poskrbel Duo Sinji galeb, se pomerili v vrtnem kegljanju ali si z nakupom srečke priborili praktično nagrado, katere so prispevali različni donatorji z območja Gorenjske. Izkupiček srečelova je bil namenjen nakupu dražjih tehničnih pripomočkov. Srečanje se je zaključilo v poznih popoldanskih urah.

Besedilo: Luka Pavlin
Slike: Marko Jeretina